Şub

13

13/02/2013 Oğlak Burcu Yorumu

By admin

1. Oğlak Burcu Yorumu :

Keyifsiz konulardan bahsetme eğiliminde olursanız, karşı tarafın isteksizliğini ya da kayıtsızlığını kişisel algılamamanızda fayda var.

Eski sorunları veya tecrübelerinizi hatırlamanız ani tepkileri veya rahatsız edeci davranışları olan bir kişiyle nasıl başa çıkabileceğinizi bulmanızı sağlayabilir. Her şeyin fazlası sorunlara neden olabilir. Sosyalleşirken zaman ve ilişkiler açısından dengeyi bulmalısınız.
Yükselen burcunuzun günlük Yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe

2. Oğlak Burcu Yorumu :

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz Ay-Koç burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.

 

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu, iki gün boyunca evinizdeki hareketliliğin simgesi. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ailenizle bazı meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Ancak istemediğiniz şeylere zorlanmaktan hoşlanmazsınız.

 

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, aktif bir iletişimi işaret ediyor. İster iş, ister özel hayatınızda konuşarak,haberleşerek bağlantılarda bulunabilirsiniz.  Kendinizi fazla yormayınız, gıdanıza dikkat ediniz. Bol bol su içiniz ve tansiyonunuzu mutlaka ölçünüz.

 

Saat 23:34 Ay-Pluto görünümü evimizle alakalı ufak çapta yapılan düzenlemelerin işaretçisi. Bazıları ailesi veya arkadaşlarıyla, kimileri  sevgisiyle birlikte vaktini değerlendirebilir.

 

 

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

VN:D [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
13/02/2013 Oğlak Burcu Yorumu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Beğenin Veya Paylaşın

Yorum Yap